HAKKIMIZDA1996 yılında, ilk yıllarında akaryakıt istasyonlarının planlama ve projelendirme hizmetleri sunma hedefiyle kurulan Ekincioğlu Grup; müşterilerinden gelen yoğun talepler, olumlu geri bildirimler ve sektörde göstermiş olduğu başarılara istinaden akaryakıt istasyonu kurulum, alım ve satım hizmetlerine yönelik olarak da faaliyet alanını genişletmiştir. Günümüze kadar gelen süreçte, alanında uzman firmalarla çözüm ortaklığı anlaşmaları yapan şirketimiz, faaliyetlerini halen İstanbul Ataşehir'de bulunan şirket merkezinde sürdürmektedir.

 Şirketimiz, alanında uzman kadrosuyla Türkiye genelinde akaryakıt istasyonları için değerleme ve yatırım danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; hem mevcut akaryakıt istasyonlarının satılması veya kiralanması, hem de yeni bir akaryakıt istasyonunun kurulumu, alımı ve satımı aşamalarında müşavirlik ve aracılık hizmetleri verilmektedir.

 Yeni bir akaryakıt istasyonu açmak isteyen şahıs veya firmalara, tesisin inşa edileceği mevcut arsaların veya tesisi inşa etmek üzere satın alınacak arsaların ön fizibilite çalışmaları sonucunda uygun bulunması halinde; şirketimiz, çözüm ortakları ile birlikte tesisi inşa edebilmek üzere söz konusu arsanın sahip olması gereken "A Lejantı" imarının alınabilmesi için imar plan tadilatının yapılmasını ve imar plan paftalarının işlenmesini sağlamaktadır.

 Şirketimiz, imar plan paftalarına "A Lejantı" imarı işlenmiş arsalar üzerinde inşa edilmesi istenen akaryakıt ve LPG istasyonları için hem mimari proje, gerekli inşaat izinleri ve inşaat aşamasında hem de sürecin ilerleyen aşamalarında tesisin müteakip açılım izinleri [GSM] ile akaryakıt ve LPG satışı için gerekli izinlerin [EPDK] alınması aşamasındaki çalışmalarında gerekli tüm ilgi ve ihtimamı göstermektedir.

 Ekincioğlu Grup olarak hedefimiz, mevcut müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnuniyetlerini korurken, yeni müşterilerimizin de tüm ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılayarak uzun soluklu bir işbirliği kurabilmektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İmdat Ekincioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı